Świecie – Laskowice – Drzycim

Bus
Świecie → Drzycim (kursuje od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni świątecznych)
Świecie, ul. Cukrowników - 07:50 10:20 12:00 13:30 15:40 17:20
Świecie, Hotel Cukrowników - 07:51 10:21 12:01 13:31 15:41 17:21
Świecie, Urząd Miasta - 07:53 10:23 12:03 13:33 15:43 17:23
Sulnowo - 07:58 10:28 12:08 13:38 15:48 17:28
Skarszewo I - 08:00 10:30 12:10 13:40 15:50 17:30
Skarszewo - 08:02 10:32 12:12 13:42 15:52 17:32
Belno - 08:04 10:34 12:14 13:44 15:54 17:34
Lipno - 08:06 10:36 12:16 13:46 15:56 17:36
Laskowice, PKP 06:12 08:09 10:39 12:19 13:49 15:59 17:39
Laskowice 06:15 08:12 10:42 12:22 13:52 16:02 17:42
Nowe Krąplewice 06:17 08:14 10:44 12:24 13:54 16:04 17:44
Krąplewice 06:19 08:16 10:46 12:26 13:56 16:06 17:46
Gródek, osiedle 06:22 08:21 10:51 12:31 13:59 16:09 17:49
Gródek, wieś 06:24 08:22 10:53 12:33 14:03 16:13 17:53
Drzycim I 06:28 08:26 10:57 12:37 14:07 16:17 17:57
Drzycim, szkoła 06:30 08:29 10:59 12:39 14:09 16:19 17:59